Monthly Archives: May 2012

Çocuktuk ufacıktık…

…birlikte ne oyunlar oynadık. Büyülü bir hikayenin birbirinden ilham alan kahramanlarıydık… deseler ya büyüdüklerinde :)

dld2.jpg

 

İkiz. Hem de biri kız, biri erkek!

Miray & Boran 1 dakika arayla doğdular. Miray kardeşinden daha aceleci çıktı. İkiz doğuma rağmen baştan sona sakinliklerini koruyan anneyle babaya benden kocaman bir alkış.

Sevgili Miray & Boran, bir kız bir erkek ikiz fotoğraflama şansı her fotoğrafçıyı bulmaz. Annenizden bile önce benimle tanışarak kalbimi şenlendirdiğiniz, ilk nefeslerinizi aldığınız o özel anı benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. İkiz kardeş olmak herhalde harikadır. Birlikte güzel güzel oynayın. Tatlı annenizle babanızı yormayın. Büyüdüğünüzde bu notumu okumayı da unutmayın :)

dhd2sdsk.jpg

İdil bebek, senin için bir dileğim var…

Biricik dostum Betül’ün kardeşi Demet tombiş yanaklı İdil’i doğururken ve heyecanı yüzüne, dolayısıyla fotoğraflara tüm içtenliğiyle yansıyan baba Ertan ameliyathane kapısında dokuz doğururken, ben vizörü buğulandıran gözyaşlarımı geri göndermeye çalışmakla meşguldüm. Neyse ki çekimi tamamlayabildim.

İdil’ciğim, çok mutlu, iyi insanlarla dolu bir hayatın olsun. Her anın tadını çıkarmaya bak. Büyüdüğünde bu notumu okursun :)

dhddsk.jpg

Cici albümün…

…ambalajı da cici olur :)

albumks.jpg

Yıldızlı cici albüm…

… tatlı mı tatlı sahibesiyle buluşmaya hazırlanıyor. Tasarladığın albümü bir de oturup kendin yapmak ayrı bir zevkliymiş :)

album sondsk.jpg