Monthly Archives: August 2012

Tatlı rüyalar güzel bebek…

Uykuların hep huzurlu olsun. Bulutlar usulca fısıldasın kulağına, yıldızların bestelediği şarkıları…

ayddsk.jpg

Sözcüklere sığamamak…

…şimdi yaşadığım durum işte. Ege’ciğim, kelimeler yettiğince anlatmaya çalışayım… Benim birlikte büyüdüğüm, masallar döneminden gerçekçi öyküler dönemine birlikte geçtiğim, içimden hep iyi olsun dilediğim canım arkadaşımın bebeğisin sen. Özge anneliğe, sen hayata merhaba derken gözümden sicim gibi dökülen yaşlarda o kadar çok hikaye saklı ki… Doktor da kendince haklı tabii; “doğum fotoğrafçısı bu kadar çok ağlar mı yahu?” :) Ağlar.

Benim eriksporum, artık sen de hikayelerimize dahilsin. Hayat annenle bana ayrıcalıklı davrandı; güzel dostluklar, yıllandıkça güzelleşen anılar verdi. Sana da öyle yapsın. Hoş geldin aramıza…

Not: Babanı da severim ;)

c23-egedpdsk.jpgegedp2800.jpg

 

Kuşların ve meleklerin şarkısıyla…

…tatlı rüyalar Arda bebek :)

ard4dsk.jpg

Yiğit Arda’ya…

Arda’cığım, bazen hiç tanımadığın insanları seslerinden seversin.  Annen beni aradığında hissettiğim şey buydu. Zamanı geldiğinde seninle tanışacağımızı biliyordum sanki. Annen ve babanla bir kahve sohbetinde bir araya geldiğimizde yanılmadığımı gördüm. İkisi de dünya tatlısı. Eh, haliyle sen de öyle çıktın :) Haydi güzel güzel büyü bakalım, daha çekilecek çok fotoğrafın var. Yeni arkadaşlarımın güzel Arda’sı… Hayat sana bol keseden şans dağıtsın. Anlatmayı çok seveceğin hikayelerin, kalbini çarptıran tesadüflerin olsun. Unutmadan, doğduğun gün babacığın demişti ki “doğum posterinin en sonuna kendi fotoğrafını koy, büyüdüğünde bu abla çekmişti fotoğraflarımızı deriz” :) Koydum. O en son karedeki fotoğrafçı abla benim işte :)

 
ardhml1000.jpgarddgm1000.jpgardydsk.jpg