Monthly Archives: September 2012

Çocukluk arkadaşı…

Büyüdüğünüzde o gün papatyalarla oynadığınızı hatırlamayacaksınız büyük ihtimalle, ama belki size papatya getirenleri anlatırsınız birbirinize :)

arylr1000.jpg

Kendime not…

“Dış dünyanla iç dünyanı uyumlu hale getirdiğinde, evren de rüzgarını kanatlarının altına gönderir ve hazinelerini sana daha fazla sunmaya başlar.” -Robin Sharma.

seyddgm21000.jpgsyddogm1000.jpg

Aramıza iyi ki doğdun Güneş…

Güler yüzlü Güneş kız,

Güler yüzlü dedim, çünkü daha gezegendeki ikinci gününde kameraya öyle bir güldün ki, şaşırdım. İsmine çok yakışıyorsun :) Senin doğumuna gelirken yolum biraz uzundu, tesadüfler üzerine düşünmüştüm; beni hayatta hep buluyorlar diye. Derken, teyzenle tanıştım. Sohbetimizin onuncu dakikasında, benim iki can dostumla teyzen iş arkadaşı çıktılar! İş arkadaşından da öte hatta, onlar da dostmuş meğer :)

Ya, işte böyle. Anneni babanı ayrı sevdim, teyzeni çok ayrı. Sana teşekkür ederim bizi tanıştırdığın için. Umarım ismin gibi ışıl ışıl bir hayatın olur. Hep o fotoğrafındaki gibi içten gülümsersin.

gns_dgm2dsk.jpggns2dsk.jpg

 

Aren bebeğe not…

Aren’ciğim,

Uzun zaman geçti, sen artık 1.5 aylık oldun ama yazını yazmaya ancak fırsat bulabildim. Bu kadar zamanda seninle ve tatlı ailenle tam dört ayrı çekim için bir araya gelip birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. İlkinde annenin karnındaydın. Parka gidip annenin kocaman göbeğiyle babanın kocaman heyecanını çektik ve o gün hiç bitmesin istedik. İkincisinde, yani sen ilk nefesini alırken, yanağın annenin yanağına ilk kez değerken, baban seni ilk kez kucağına alırken ve daha bir sürü ilk yaşanırken ben yine yanınızdaydım. Hani iki günlükken birinin kucağı pek rahat geldi, 45 dk. uyudun ya, o bendim işte :) Sonra sen evine gittin, ben yine peşinizi bırakmadım. Yenidoğan fotoğraflarını çekmeye gelmiştim, ama burada ne oluyor diye heyecanlanıp merak etmekten, çekimin sonunda artık yorgun düşünceye kadar gözüne uyku girmedi. Büyüdüğünde “yenidoğan fotoğrafları uyurken çekilmiyor muydu yahu, ben niye cin gibiyim?” dersen, bil ki o gün çok eğlendiğimiz için böyle oldu. Ben de olsam uyumazdım. Bu arada çok şanslısın, annen çok güzel kek yapıyor :)

Ebru ve Özgür’ün cingöz Aren’i, ben seni ve aileni çok sevdim. Umarım hayat başınızdan aşağıya şans yıldızları yağdırır. O cin cin bakan gözlerine en güzel yerleri, en güzel insanları gösterir. Biraz daha büyü de fotoğraflarına birlikte de bakalım.

Not: Aramızda kalsın, teyzene istediğin kadar şımarabilirsin. Onda yufka potansiyeli sezdim ;)

ehmldsk.jpgedgmdsk.jpgabkdsk.jpg

Minik ayaklar…

Her çekimden sonra heyecanla eve gelip fotoğraflara büyük ekranda bakarken beni en çok durduran, seyrine doyum olmayan bezelye taneleri… Musmutlu izler bırakıyorsunuz hayatıma. Teşekkür ederim :)

ayk1000.jpg