Monthly Archives: October 2012

Eren bebeğe not…

Eren’ciğim,

Baban beni arayıp aceleci çıktığını söylediğinde kızımın arkadaşının doğum günü partisindeydim. Bir heyecan, koştur koştur geldim yanınıza. Sen ne kadar sabırsız idiysen, annen de bir o kadar sakindi. Onu çok takdir ettiğimi söylemeliyim. Sonra sen geldin; minicik ellerinle annene dokundun, annen de kokunu içine çekti. Ve sen biraz daha büyüyüp tekrar yanına gelene kadar o kokuyu içinde tuttu. Derken büyüdün, yeniden doğdun, anneciğine ve evine kavuştun. Eminim anneciğin de yeniden doğdu seni tekrar kucağına aldığında.

Çekimin devamı için evinize geldiğimde içimden dedim ki, iyi ki annen ve baban olarak seninkileri seçmişsin. Onların iyi enerjisiyle o kadar güzel büyümüşsün ki… Umarım hayatta küçük şeylerde büyük mutluluklar görebilen biri olursun. Küçücük halinle dünya kadar mutluluk getirdiğin evinizde, anneciğin ve babacığınla şarkılar söylersin.

 
erndsk.jpgeren pdsk.jpg

Uyu bebek…

Büyülü uykularda büyü bebek…

sop_yd_1000p.jpg

 

 

Düğün fotoğraflıyor muyum?

Çok sık olmasa da, canım istedikçe evet :)

d1dsk.jpgd3dsk.jpg

Ela bebek bu notum sana…

Senin doğumun tam bir mucizeydi bence. Annen gibi zarif, incecik bir kadın, bana anneliğin insana ne büyük bir güç armağan ettiğini bir kez daha hatırlattı. En zor anlarında, asıl zorlu mücadeleyi senin verdiğini düşünüp kocaman kalpli bir anne-kadına dönüştü ve ödülünü aldı; bir de baktı ki doğuverdin. İyi ki de doğdun. İyi ki o gece yarısı, tatlı doktorunun seni annene kavuşturduğu andaki muhteşem yüz ifadesini görme şansını elde ettim. İyi ki o odadaki enerjiyi soludum ve ben de bir kez daha doğdum. Yine defalarca iyi ki diye düşündüm… İyi ki aşık olduğum işi yapıyorum.

O sihirli gecenin baş kahramanı, zarif mi zarif Ela Özge… Yaşama merhaba maceranı benimle paylaştığın için teşekkür ederim. İsterim ki çok şanslı ol. Çok gül. Hep “iyi ki…” de.

ela_pdsk.jpgelozg2dsk.jpg

 

 

En güzel uyku…

… onun kucağındaki uyku :)

uykdsk1.jpg