Monthly Archives: July 2013

Merhaba Yiğit…

Yiğit’çiğim,

Senin doğum maceran boyunca gözüm, kalbim en çok anneciğine odaklandı. Mutluluk gözyaşı dökme birincisi anneciğine… Bebeğiyle ilk kez buluşan her anne ağlar, ama seninki seni beklerken, doğuma girerken, çıkarken, emzirirken, ne bileyim, ikinci gün çekimi için süslenirken… her bir an sulugözdü :) Seni ne büyük bir özlemle beklemiş dedim içimden…

Babacığınsa sulu gözlerine durun diyordu, şimdi sırası değil, sakin olmalıyım. Eli annenin elinden bir an olsun ayrılmadı. Seni ilk kucağına aldığı o tedirgin ama büyülü anda sadece gözlerinin içi değil kalbi de güldü.

Ben de bunların hepsini sen gör diye fotoğrafladım. Mucizenin yaşattığı bu duygular karelere ne kadar sığarsa artık…

Sen önce güzel bir büyü, sonra hayatının ilk masalına bak bakalım. Umarım bu fotoğraflara her baktığında yaşamın ne kadar büyük bir armağan olduğunu hissedersin. İşte o zaman yaptığım bu çok özel iş gerçek anlamını bulur.

Umarım çok mutlu olursun. İçine parlak yıldızlar kaçar, seni her sabah gıdıklayıp güldürerek uyandırırlar :)

yigit_fdhdsk.jpgyigit_p1dsk.jpgyigit_p2dsk.jpg

Ela bebeğe…

Sevgili Ela,

Fotoğraf eğitiminden çok sevdiğim arkadaşım Sadık “sana bir arkadaşımı yönlendirdim doğum çekimi için” dediğinde “tamam dedim, yine çok tatlı insanlarla tanışacağım.” Yanılmamışım. Senin her üyesi ayrı şeker ailenle ilk buluştuğun dakikaları fotoğraflarken işime milyonuncu kez aşık oldum. Güzel annen “benim annelerim hep bebek yüzlü, fıstık anneler oluyor” tezimi bir kez daha doğruladı :) Eh, sen de güzelliğini kimden aldığını anlarsın büyüyünce (babacık kızma bana) ;)

Ela’cığım, umarım dileklerinin daha cümleni tamamlamadan gerçekleştiği bir hayat sürersin. Kalbi hayatın büyüsüne açık, iyi kalpli, gözlerinin içi gülen bir kız olursun.

Güle güle büyü…

ela_fdh_dsk.jpgela_p1_dsk.jpgela_p2_dsk.jpg