Monthly Archives: January 2014

Şubat ayı boyunca Yenidoğan Çekimi’nde sürpriz avantaj…

Bebeğinizin en minik, meleksi halleri birbirinden güzel karelere dönüşsün.

Sadece Şubat ayına özel fiyatlı Mini Yenidoğan Paketi için www.seydaodabas.com’dan benimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

subat mini yd paketi_duyuru.jpg

Sevgili Alya Nil…

Blog yazılarım hep şu photoshopların uzun sürmesi yüzünden geriden geliyor. Seninki de gecikti biraz, kusura bakma. Bazen tıkanıyorum, başına oturunca dökülüveriyor. O günü hatırlıyorum, annelerle babaların yüzlerindeki heyecanı hatırlıyorum, fotoğraflara bakınca ben de baştan yaşıyorum her şeyi. Umarım sen de ileride o karelere bakınca benim hissettiklerimi hissedersin. Küçük bir fotoğraf karesine sığan, zamanla değerlenen o çok kıymetli anlar… Mutluluğu saklayabilmek. Sadece kendi içinde değil. Ona eline alıp bakabilmek… Fotoğraf böyle bir şey işte.

Sana iç dökesim gelmiş. Değişik bir yazı oldu bu.

Dilerim ki ailenle birlikte yaşayacağınız mutluluklar karelerden taşacak kadar büyük olsun. Güle güle, sevinçlerden zıplaya zıplaya büyü. İleride ara sıra bana fotoğraf yolla. Hatırlarım ben seni :)

alyanil_fdh.jpgalyanil_dogump7.jpgalyanil_dogump5.jpgalyanil_dogump3.jpgalyanil_dogump6.jpgalyanil_dogump2.jpgalyanil_ydfdh.jpgalyanil_ydp1.jpgalyanil_ydp4.jpgalyanil_ydp2.jpgalyanil_ydp3.jpg

 

 

Emir bebek ve torununun çocuğunu görmek…

Emir’ciğim,

Bazı insanlarla paylaşılan kısacık anlar, uzun soluklu anılar bırakır insanda. Senin doğum maceran da, annenle kurduğumuz arkadaşlık da bende iz bıraktı. Hep gülümseyerek hatırlıyorum. Dur biraz anlatayım…

Seninle ilk olarak, annenle tanışıp sohbet etmek için buluştuğumuzda tanıştık. Üçümüz birbirimize pek ısınmış olmalıyız ki, kendimi senin için hazırlanan o süper babyshower partisinde buldum. Kendisine de söyledim, annen o gün Norveç prensesleri gibiydi; zarif, pırıltılı :) Parti detayları o kadar incelikli ve güzel düşünülmüştü ki, hiçbirini atlamamak için gözümü ve vizörümü dört açtım. Evet yoruldum, ama çok da keyif aldım. Sonuç: O dostluk kokan günün fotoğrafçısı iyi ki bendim.

Doğduğun güne gelince… Ben de herkesle birlikte pek çok duyguyu aynı anda yaşadım. Bir an heyecandan hopladı kalbimiz, bir an mutluluktan. Yalnız, o herkesin içinde biri vardı ki, bana çok özel kareler verdi: Annenin babaannesi. Torununun çocuğunu görecek kadar şanslı, o küçük, kıpır kıpır, yanakları sıkılası kadın. Bunun gerisini fotoğraflar anlatsın.

Büyük babaanneye torpil geçtim evet, ama sanılmasın ki ailenin geri kalanına da bayılmadım. Sen çok şanslısın kalabalık ve neşeli bir ailen olduğu için. Etrafınızda çok güzel dostlar olduğu için.

Harika bir hayat sür küçük prens. Ayıcıklı çikolatalı pastan çok güzeldi; öyle tadından yenmeyen günlerin olsun. Öptüm seni.

emir_bbbs_dsk.jpgemir_p4dsk.jpgemir_fdhdsk.jpgemir_p1dsk.jpgemir_p2dsk.jpgemir_babannestrydsk.jpgemir_p3dsk.jpg