Monthly Archives: May 2014

İyi ki doğdun Duru!

Duru’cuğum,

Bundan 1 yıl önce dünyaya merhaba deyişini fotoğraflamıştım. 1 yaş doğum günü anılarının da benim kalp gözümden olmasına çok seviniyorum. Biliyor musun senin bu özel gününe yetişemeyeceğim diye çok endişelenmiştim. Bir önceki gece yarısından başlayıp ertesi gün öğlene kadar süren bir doğum çekimim vardı. Ama insan bir şeyi çok isteyince sanki mucizevi şeyler oluyor; seninle aynı gün doğan minik arkadaşın zamanlamayı süper ayarladı. Annenin tam da bana söylediği saatte yanınızdaydım. Çook yorgundum, ama keyifli olunca yorgunluk filan uçup gidiyor.

Geçenlerde annenle doğumdan önceki ilk yazışmalarımıza baktım şöyle bir geriye dönüp; bana demiş ki “Sizi önceden tanıyor gibiyim”. Bak, aradan koca 1 yıl geçti, bu his geçmedi. Paylaştıkça daha da artıyor.

Partine gelince, zevkine ve zerafetine hep hayran olduğum annenin en ince ayrıntısına kadar düşündüğü o güzelim detayları, pembiş şekerleri, süslemeleri fotoğraflar anlatacaktır. Benim için bu partinin asıl güzel ve önemli detayları senin şirin paytak adımların, etrafa saçtığın gülücükler, iki elinle herkese attığın öpücükler ve beni hiç yabancılamadan kucağıma gelmen oldu. Daha gözünü bile açamazken fotoğrafladığın o minicik insanın büyüdüğünü görmek harika. Zamanın geçmesi işte böyle anlarda güzel geliyor.

İyi ki doğdun Duru! O gün gelir de ellerim titremiyor olursa düğününü de ben çekeceğim :))

c33-dr1dsk.jpgc85-duru1dsk.jpgc50-duru3dsk.jpgc77-duru2dsk.jpgc84-duru4dsk.jpgc98-duru15dsk.jpgc25-duru5dsk.jpgc14-duru8dsk.jpgc5-duru13dsk.jpgc18-duru10dsk.jpgc19-duru6dsk.jpgduru18dsk.jpgduru19dsk.jpgduru21dsk.jpg