Monthly Archives: November 2015

Derin bebeğe ailesinden değerli bir anı…

Sevgili Derin,

Biz küçükken belli aralıklarla aile fotoğrafı çektirilirdi. O çoğunluğu siyah-beyaz fotoğraflar çerçevelenip evlerin baş köşesine konulurdu. Sonra bu gelenekten vazgeçildi. İnsanlar gelecekteki en değerli anılarını pek de önemsemez oldular. Bir dönem sonra bunun ne kadar önemli ve güzel bir şey olduğunu tekrar fark etmeye başladılar. İşte böyle zamanlarda kesişti seninle yollarımız. Anne & baban sana özel bir armağan bırakmak istedikleri için beni “mutluluğun resmini” çekmeye davet ettiler. Ne de güzel oldu. Aile fotoğrafı çektiren ailelerin bebeklerini bir tık daha şanslı bulmuşumdur hep.

Zamanın su gibi akıp gittiği hayatımızda, büyüdüğünde koşturmaca arasında bakacağın bu fotoğraflar seni bir an gülümsetecek. İşte o an ne mutlu bana :)

Ailenle hep en az o günkü kadar keyifli olun. Güle güle büyü.

derin_fdh.jpgd1.jpgd4.jpgd9.jpgd3.jpgd10.jpgd2.jpgd5.jpgd8.jpgd6.jpgd12.jpg

Güleç Naz ve mutlu ailesi

Sevgili Naz,

Aile & bebek çekimi için evinize geldiğimde karşımda bu kadar güleç bir bebek beklemiyordum açıkçası :) Tipiktir, evde bir hareketlilik vardır, yabancı biri gelmiştir, hisseder ve ilk başlarda huysuzlanırsınız çoğu zaman. Sen ise yanına yaklaşıp merhaba dediğim ilk anda kocaman güldün bana. Kahkaha atarken bir sürü karen var :) Yumruk havaya’ları da es geçmemek lazım.

Gülmek, mutluluk bulaşıcıdır; sayende günüm aydınlandı. Sana cici anne & babanla kahkahadan kırılacağın, bu saf, pozitif enerjini daima etrafındakilere de bulaştıracağın bir yaşam dilerim.

naz_ailefdh.jpgnaz7.jpgnaz3.jpgnaz6.jpgnaz1.jpgnaz8.jpgnaz5.jpgnaz4.jpg