Monthly Archives: January 2016

Meyra 2 yaşında!

Sevgili Meyra,

Seni doğduğun günden beri fotoğraflıyorum. O minik, tatlı bebekten, boncuk gibi gözleriyle akıllı akıllı bakan, harika bir kız çocuğuna dönüşmeni mutlulukla takip ediyorum.

Pek çok duygunun sabun köpüğü gibi gelip geçtiği şu zamanlarda ‘kanıksamak’, alışmak, güzel şeylerin gelenekselleşmesi insanın içini ısıtıyor. Doğum gününe gidiş şeklimiz bile ritüele dönüştü; baba sonra anlatır sana ;)

İlk doğum gününün aksine, bu kez bir sürü arkadaşın vardı ortalıkta. Görmeyeli sosyalleşmişsin :D Çayır çimenin tozunu attırdınız. Peşinde koşup portrelerini yakalayacağım derken bayağı yorulmuşum anlamadan. Tatlı yorgunluk. Değdi bence.

Tam da şu anda gözümün önüne büyümüş halin geldi birden. Albümlerine bakıp gülümsüyorsun. Belki birlikte de bakarız :) Daha nice mutlu anlarını mutlu anılara dönüştürmek dileğiyle. İyi ki doğdun!

meyra_fdh.jpgm2.jpg9.jpg7.jpg6a.jpg5a.jpg5.jpg2.jpg2b.jpg13.jpg1b.jpg3a.jpgm3.jpgm1.jpg1.jpg6.jpg8.jpg11.jpg12.jpgm6.jpg

Çınar bebeğe…

Sevgili Çınar,

Yeni yılın ilk yazısı sana gelsin istedim. Yazacaklarımı düşünürken gözümün önüne sürekli doğumdan hemen önce anne ve babanla çektiğimiz selfie geliyor. Güle oynaya gitmiştik ameliyathaneye. Sancılı bekleyiş süresince gülümsemesini yüzünden eksik etmeyen zarif anneciğinin ve bana kalırsa çok iyimser, pamuk şekeri gibi bir ruha sahip babacığının eseriydi bu enerjimiz.

Yenidoğan çekiminde sen avaz avaz ağlarken bu insanlar yine gülümsüyordu. Sanma ki o küçük prens fotoğraflarının arka planında sükunet vardı :D Ama başardık. Yarım saat uyudun, biz de ha uyandın ha uyanacaksın diye adrenalin delisi vaziyetinde çektik işte o pozları. Umarım beğenirsin.

Ben blog yazana kadar sen azıcık büyüdün. Anneye söyle son halini yollasın bana :)

Dünyaya geldiğin günün güzel enerjisi hayatın boyunca peşini bırakmasın, etrafından güzel kalpli insanlar eksik olmasın dilerim. Öptüm seni gıdıdan :)

cınar_fdh.jpgc13.jpgc14.jpgi9.jpgc45.jpgi8.jpgIMG_2919.JPGi7.jpgi6.jpgi5.jpgi3.jpgaa.jpgi12.jpgaaa.jpgi11.jpgi13.jpgcınar_ydfdh.jpgyd5.jpgyd6.jpgyd1dsk.jpgyd4.jpgc1.jpg