Monthly Archives: February 2017

Açelya bebeğe…

Sevgili Açelya,

Blog yazmayalı, daha doğrusu vakit bulup yazamayalı uzun süre oldu; özlemişim… Sırasını bekleyen anı yazılarına senden başlamak istedim. Baban gece yarısı telefon açıp “acil doğuma giriyoruz” dediğinde hastanenin evime yakın olmasına sevinip derhal evden fırladım. Ameliyathanenin kapısına geldiğimde sizinkiler heyecanla bekliyorlardı. Neyse ki doğum anına yetiştim. Bizim mesleğimiz böyle maceralı işte :)

Anne babanla daha önce hamilelik çekiminde tanışmıştık. Rahat ve eğlenceli oldukları için çok çabuk ısınmıştık birbirimize. O gece son derece samimi, güleryüzlü, tatlı bir aileye kavuştun. Bana da senin gelecekteki en değerli anılarını fotoğraflamak düştü. İkinci gün çekimine geldiğimde annen seni ismine yakışır bir bahar prensesine döndürmüştü bile :)

Umarım hayatın hep bahar havasında geçer pembe annenin pembe kızı. Şansın bol olsun.

 

©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılarad1.jpg©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara©Şeyda Odabaş Photography-Mutlu anlardan mutlu anılara