Rüzgar Erdem bebeğe…

Sevgili Rüzgar Erdem,

O gece telefonum çaldığında saat 11’e geliyordu. Baban “Şeyda Hanım müsait misiniz? Bu sabaha karşı doğumumuz var” deyince şaşırdım. Daha önce son haftacı anne-babalarım olmuştu, ama seninkiler onları da geçip tam anlamıyla son dakikacı çıktılar :) Atladım geldim yanınıza.

Annen odada son derece sakin bir şekilde sancılarını çekiyordu. Onun derin nefes alışverişlerine ben de eşlik ettim. Çok güzel, güçlü bir kadın. Ama laf aramızda, doğumhanedeki yatağın yan kolunu çekip çıkaracak kadar güçlü olduğunu da tahmin etmemiştim :) Hepimizi şaşırttı. Kendi bile şaşırdı. Çok güldük.

Sonra sen geldin. Hayatımda gördüğüm en güleryüzlü, en sempatik ve işine aşık doktorlardan biri olan İbrahim Bildirici’nin kucağında bana çok güzel pozlar verdin. Babacığın o anların hepsini kameraya çekti. Sonra izlersin. Bu arada, senin göbek bağını baban kesti. Çok etkilendim. İçimden dedim ki, annenle seni ayıran baban olsun be Rüzgar! :)

Verdiğin mücadeleden olacak, annenin göğsünde saatlerce, tatlı tatlı uyudun. Anneciğin de ellerine, ayaklarına dokunmaya doyamadı. Bir ara ikinizin de yüzünde aynı keyifli ifade vardı. İsterim ki o ifade yaşam boyu yer etsin içinizde. Hostes anneciğin ve pilot babacığınla mutluluktan uç. Hayat kanatlandırsın seni.

ruzgarerdem_fdhdsk.jpgrerdem_poster3dsk.jpgrerdem_p2dsk.jpg

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*