Meyra 2 yaşında!

Sevgili Meyra,

Seni doğduğun günden beri fotoğraflıyorum. O minik, tatlı bebekten, boncuk gibi gözleriyle akıllı akıllı bakan, harika bir kız çocuğuna dönüşmeni mutlulukla takip ediyorum.

Pek çok duygunun sabun köpüğü gibi gelip geçtiği şu zamanlarda ‘kanıksamak’, alışmak, güzel şeylerin gelenekselleşmesi insanın içini ısıtıyor. Doğum gününe gidiş şeklimiz bile ritüele dönüştü; baba sonra anlatır sana ;)

İlk doğum gününün aksine, bu kez bir sürü arkadaşın vardı ortalıkta. Görmeyeli sosyalleşmişsin :D Çayır çimenin tozunu attırdınız. Peşinde koşup portrelerini yakalayacağım derken bayağı yorulmuşum anlamadan. Tatlı yorgunluk. Değdi bence.

Tam da şu anda gözümün önüne büyümüş halin geldi birden. Albümlerine bakıp gülümsüyorsun. Belki birlikte de bakarız :) Daha nice mutlu anlarını mutlu anılara dönüştürmek dileğiyle. İyi ki doğdun!

meyra_fdh.jpgm2.jpg9.jpg7.jpg6a.jpg5a.jpg5.jpg2.jpg2b.jpg13.jpg1b.jpg3a.jpgm3.jpgm1.jpg1.jpg6.jpg8.jpg11.jpg12.jpgm6.jpg

One Comment

  1. Altuğ Akbal 20/01/2016 at 14:05 #

    Sevgili Şeyda,
    Canım arkadaşım yüreğine ve emeğine sağlık. Bizlerle birlikte olduğun için tekrar teşekkürler. Aşkım Meyra’m her gün büyüyor ve bu fotoğraflar sayesinde bunu daha iyi anlıyor ve keyifleniyoruz.
    3. yaşında görüşmek üzere…
    Altuğ AKBAL

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*