Toprak Alaz’a…

Sevgili Toprak,

Geç kalmış, ama yazmadan geçemeyeceğim anı yazılarından biri daha… Senin doğum hikayen benim için eskimiyor. Doğumunu oldukça uzun bekledik, ama zaman görece bir şey. Yanındaki insanların enerjisine göre uzayıp kısalabiliyor. Bazılarıyla su gibi akıp gidiyor, geriye unutulmaz anılar bırakarak. Kalbin bir kez kabul ederse hep hatırlar ya, işte öyle…

Harika bir normal doğumla dünyaya geldin, sımsıcak karşılandın. Çok şanslısın çünkü aile üyelerinin her biri ayrı ayrı yüzde yüz organik :))

O günden aklımda en çok kalan şeylerden biri, beklerken deden ve dayınla birlikte o aç aç bitmeyen grapon kağıdından süslemelerle uğraşmamız. Dayına sor anlatsın sana :D Hikayenin diğer detayları fotoğraflarda hep seninle zaten.

Umarım sevdiklerin yaşamın boyunca senin için böyle güzel, cici şeyler yaparlar ve bu karşılıklı olur. Öptüm o yanaklardan.

toprak alaz_fdh1.jpgtoprak alaz_fdh2.jpgt4.jpgt6.jpgt24-c92.jpgt5.jpgt7.jpgt8.jpgt9.jpgt10.jpgt13.jpgt16.jpgt14.jpgt19.jpgt17.jpgt1.jpgt22.jpgt26.jpgt2.jpgt30.jpgt31.jpgt23.jpgt25.jpgt28.jpgt32.jpgt29.jpgt24.jpg

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*