DOĞUM ÇEKİMİ 

1. Doğumdan hemen önce hastanede hamilelik fotoğrafları:

Bebeğinize kavuşmanıza dakikalar kala yüzünüze yansıyan heyecan.

2. Doğum anı:

Annenin doğuma hazırlanması, bebeğin doğum anı, bebeğin göbek bağının kesilişi, eğer doğum epidural anestezi ile gerçekleşirse anne ve doğuma girerse baba ile bebeğin ilk karşılaşması, bebeğin ilk ağlaması, mümkün olduğu takdirde doktorunun kucağında.

3. Doğum sonrası  bebek bakım odası (hastanenin izni doğrultusunda içeriden ya da camın dışından):

Bebeğin yıkanması, ölçümlerinin alınması, baş çevresinin ölçülmesi, kilosunun ölçülmesi, ayak mühürü (hastane yapıyorsa), aile fertleri ile ilk karşılaşma.

4. Odaya geliş ve tanışma:

Bebeğin annesi ile ilk tanışması, babası ile ilk tanışması, ilk emzirme anları, odadaki süslemeler, detaylar, diğer aile fertleri ile ilk tanışma.

5. İkinci gün anne-baba-bebek portreleri:

Doğumun ertesi günü, bebeğin doğum kaynaklı şişlikleri biraz daha iner, annenin yorgunluğu ilk güne göre azalır. Anne dilerse hafif bir makyaj yapabilir, saçına kurdele, taç vs. aksesuarlar takabilir. İstenirse bebeğin portre çekimlerinde de şirin tokalar gibi aksesuarlardan yararlanılır.

HAMİLELİK ÇEKİMİ

Bebeğinizi beklerken eşinizle paylaştığınız o büyük heyecanın, evinizde ya da açık havada, yaptığınız hazırlıklar ve konsepte uygun çeşitli aksesuarlar eşliğinde fotoğraflanması.

YENİDOĞAN ÇEKİMi 

Bebeğinizin doğumundan sonraki ilk 10-15 gün içinde, anne karnındaki formu bozulmadan, en saf haliyle fotoğraflanması. 2-3 saat süren ve çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilen çekim boyunca bebeğinizin uyku ve yemek rutinine göre hareket edilir ve maksimum konforu göz önüne alınır.

BABYSHOWER ÇEKİMİ 

Bebeğinizle buluşmadan önce dostlarınıza vereceğiniz eğlenceli partinin tüm detayları.

DOĞUM GÜNÜ ÇEKİMİ 

Bebeğinizin bu en özel gününün, süsleme detaylarından pasta üflemesine, yakınlarınızla birlikte portrelerine kadar tüm detayları.

AİLE FOTOĞRAFLARI ÇEKİMİ 

Evde veya açık havada, kısaca “mutluluğun resmi” :)

DÜĞÜN / NİŞAN ÇEKİMİ

En özel gününüzün ister kuaförden başlayarak tüm gün takibi, ister sadece dış çekim.

FINE ART DOKUNUŞLAR

Tablo tadında portreler. Üzerinde teknik incelikle çalışılan ve az sayıda çok özel fotoğraftan oluşan, kuşaktan kuşağa kalacak çok özel bir çekim.

Detaylar ve fiyat teklifi için lütfen benimle iletişime geçiniz.